Licitatie concesiune/vanzare terenuri
03.01.2019

PRIMARIA COMUNEI  PADURENI ANUNTA ORGANIZAREA LICITATIILOR PUBLICE DESCHISE PENTRU:

1.
Concesionarea de parcele pentru construire de locuinte proprietate personala si 9 parcele cu destinatia servicii/institutii destinate populatiei.
Licitatia va avea loc in ultima zi de vineri a fiecarei luni calendaristice, ora 10.00. Oferta se depune pana in ziua lucratoare premergatoare organizarii licitatiei, intre orele 9.00-13.00.

2.        Vanzarea  de parcele pentru construire de locuinte proprietate personala si 8 parcele cu destinatia servicii/institutii destinate populatiei.
Licitatia va avea loc in ultima zi de vineri a fiecarei luni calendaristice, ora 13.00. Oferta se depune pana in ziua lucratoare premergatoare organizarii licitatiei, intre orele 9.00-13.00.

Detaliile privind organizarea licitatiilor le veti regasi in caietul de sarcini pe care il puteti achizitiona de la casieria unitatii.